Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty:

1. Lekarz prowadzący:
- zbierze informacje o historii otyłości i dotychczasowych próbach odchudzania oraz oceni stan zdrowia Pacjenta.

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą wszystkich posiadanych wyników badań, kart informacyjnych, spisu aktualnie zażywanych leków.
- wykona badanie analizatorem kompozycji ciała TANITA.
Badanie określi aktualną zawartość tkanki tłuszczowej, wody i beztłuszczowej masy ciała oraz podstawową przemianę materii. Na jego podstawie lekarz oceni ilość zbędnych kilogramów i zaplanuje wraz z Pacjentem cel i czas trwania kuracji.

2. Dietetyk:
- przeprowadzi wywiad na temat organizacji dnia Pacjenta: pory snu i czuwania, charakteru pracy, przyzwyczajeń żywieniowych
- przygotuje i omówi dietę dostosowując ją do potrzeb i możliwości Pacjenta

(Ilość kalorii, pory posiłków oraz sposób wprowadzania zmian, dostosowywane są indywidualnie do potrzeb Pacjenta, tak by dieta była skuteczna, wygodna, smaczna a czas jej wprowadzania był nauką, która zaowocuje zmianą starych nawyków).

Indywidualnie opracowana dla Pacjentów dieta obejmuje 1 miesiąc kuracji. Po tym okresie Pacjenci zgłaszają się na wizytę kontrolną i otrzymują kolejny plan dietetyczny oraz wskazówki na następny miesiąc.

3. Kuracja wspomagana jest suplementami diety i mieszankami ziołowymi specjalnie dobieranymi przez lekarza, indywidualnie dla każdego z Pacjentów.

4. Pierwsza wizyta to dopiero początek drogi do sukcesu - radości ze szczupłej sylwetki i dobrego zdrowia.

Niezwykle istotne jest, aby Pacjent przestrzegał, ustalanych co 4 tygodnie, terminów wizyt kontrolnych. Każda wizyta kontrolna to szczególnie ważny element w procesie odchudzania. Stanowi dla Pacjenta mobilizację do działania, wsparcie w trudnych chwilach oraz okazję do zdobywania umiejętności niezbędnych do utrzymania wagi po zakończeniu odchudzania.

Jeśli chcesz otrzymać kupon rabatowy (mailem lub sms'em) na pierwszą wizytę w CLO, a w przyszłości być informowanym o promocjach i akcjach prowadzonych przez CLO podaj swoje imię i nazwisko, email oraz numer telefonu komórkowego.

Nazwisko i Imię Twój E-mail Numer Telefonu Komórkowego
 !!!  !!!   !!!  !!!   !!!  !!! 

 !!! 

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Centrum Leczenia Otyłości, podanych przeze mnie danych osobowych, teraz i w przyszłości, na zasadach określonych obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

 
 
 
dokument