logo
Wybierz Placówkę    
Rejestracja ogólnopolska
Tel.: 500 205 943
html slider
18 lat doświadczenia w leczeniu otyłości i nadwagi!
O nas

Kim Jesteśmy?

Centrum Leczenia Otyłości jest prywatną przychodnią ekspercko – konsultacyjną ,posiadającą placówki w całej Polsce. Działamy ,świadcząc naszym Pacjentom porady i usługi medyczne najwyższej jakości.

Nasz zespół tworzy grono profesjonalistów: lekarzy, dietetyków, rehabilitantów, fizjoterapeutów, psychologów i psychoterapeutów. Są to ludzie pełni pasji i zaangażowania, koncentrujący się na holistycznym podejściu do każdego człowieka. Kompetencje specjalistów CLO potwierdzone są tytułami naukowymi oraz bogatym doświadczeniem klinicznym.

Wykorzystując nasze doświadczenie, bogate zaplecze medyczne oraz nowoczesne metody terapii, świadczymy porady i usługi medyczne w placówkach w całej Polsce. Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych programów prozdrowotnych dla firm, jak również autorskich programów dotyczących bezpiecznego i efektywnego leczenia otyłości i nadwagi oraz poradnictwa żywieniowego.

Jak działamy?

Proces odchudzania postrzegamy interdyscyplinarnie, dlatego pracujemy w wielospecjalistycznym zespole, składającym się z lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i psychologów. Takie podejście pozwala na kompleksowe działanie, przez co znacznie zwiększa szanse powodzenia kuracji.

Ograniczenie jedzenia często bywa konieczne, ważniejsze jest jednak co się je i jak – tego właśnie uczymy naszych Pacjentów. Rozumiemy, że uczucie głodu utrudnia prawidłowe funkcjonowanie, dlatego naszym celem jest wprowadzenie takiego jadłospisu, który zapewnia Pacjentowi uczucie sytości przy jednoczesnych zachowaniu zasad zdrowego odżywiania i sukcesywnego obniżania wagi. Według nas ograniczenie ulubionych potraw nie sprawdza się na dłużej, dlatego staramy się, by już w trakcie kuracji zostały one włączone do codziennego menu. Ostatnim etapem wspólnego leczenia jest wypracowanie samodzielności u Pacjenta, tak, by mógł on zdrowo i smacznie żywić się na co dzień.

Przez cały proces kuracji zapewniamy konsultacje specjalistyczne. Wszyscy nasi Pacjenci objęci są opieką także po zakończeniu leczenia. Głównym obszarem działalności CLO jest leczenie otyłości i nadwagi, nie mniej, na wysokim poziomie świadczmy też pomoc w leczeniu innych chorób metabolicznych. Ponadto oferujemy szereg usług komplementarnych, obejmujących porady lekarzy medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych, rehabilitantów, psychologów, fizjoterapeutów. Realizujemy kompleksowy, autorski program bezpiecznego i efektywnego leczenia otyłości i nadwagi.

Co Nas Wyróżnia?

Naszym priorytetem jest indywidualne i wszechstronne podejście do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Każda wizyta prowadzona jest przez lekarza i dietetyka.

 

Regulamin serwisu  |  Ochrona danych osobowych  |  Polityka Plików Cookies  |  Wszystkie prawa zastrzeżone